top of page

Posty na forum

Karol Gałkowski
10 lut 2022
In Forum wellness
Jako właściciel forum możesz ustanowić nowych moderatorów ze swojej opublikowanej witryny. Moderatorzy pomogą Ci zwiększyć Twoją społeczność i bardziej ją zaangażować. Niektóre działania na forum Wix mogą być wykonywane tylko przez właścicieli lub moderatorów. Mogą oni zablokować użytkownika, przenosić posty pomiędzy kategoriami, czy też kasować posty.
0
0
0
Karol Gałkowski
10 lut 2022
In Forum wellness
Twoje forum posiada Strefę użytkownika, gdzie osoby odwiedzające witrynę mogą się poznać i spersonalizować swój profil. Użytkownicy mogą także dodawać nowe posty, komentarze i polubić wpisy. Kiedy odwiedzający stronę zarejestrują się jako użytkownicy, będą mogli dołączyć do dyskusji, dodać media, zostawić komentarz i dostać powiadomienie o każdej nowej aktywności w śledzonej przez nich dyskusji. Właściciele witryn mogą użyć Czatu Wix, aby kontaktować się bezpośrednio z użytkownikami i osobami odwiedzającymi stronę.
10 produktów spożywczych, które każdy dietetyk trzyma w kuchni content media
0
0
0
Karol Gałkowski
10 lut 2022
In Forum wellness
To jest post na Twoim forum. Forum jest odpowiednim miejscem, aby zachęcić Twoich odbiorców do wzięcia udziału w różnych dyskusjach. Publikując treści dostosowane do odbiorców sprawisz, że będą bardziej zaangażowani i chętni do współpracy. Masz pełną swobodę w edytowaniu postów i dodawaniu wspaniałych mediów. Zarządzanie forum jeszcze nigdy nie było prostsze. W celu zmodyfikowania forum, upewnij się, że jesteś w trybie podglądu albo na opublikowanej już witrynie. Możesz edytować i dodawać nowe posty oraz używać kategorii, aby uporządkować posty według tematów. Możesz zarządzać kategoriami z trybu podglądu i dodawać ile tylko zapragniesz, aby zacząć dyskusję.
Rytuały treningowe, które pomogą Ci schudnąć content media
0
0
0

Karol Gałkowski

Administrator
Więcej działań
bottom of page